0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: FGY 45460
Stok Durumu: Tükendi
35,00 TL +KDV
41,30 TL (KDV Dahil)

Foogy Dymo D1 Şerit Etiket 12 mm x 7 mt Thermal Plastik Turuncu

Dymo D1 Muadili Foogy Termal Plastik Şerit Etiket Turuncu / Siyah 12 mm x 7 m.  45460

Foogy D1 Termal Şerit Etiketler; Dymo LabelManager etiket yazıcılarda kullanabileceğiniz %100 uyumlu ve garantili muadil termal etiketlerdir.

Foogy D1 Termal Şerit Etiketler, Dymo LabelManager etiket yazıcılarda kullanılabilen kartuşlu yedek şerit etiketlerdir. Dymo LabelManager etiket makinalarında kullanılan bu şeritler; 12 mm genişliğinde ve 7 metre uzunluğunda, termal özelliğe sahip, kalıcı yapışkanlı malzemeden üretilmiş kağıt veya plastik çeşitleri ile birçok alanda kullanabileceğiniz etiketler yapmanızı sağlar. Kullanım alanı oldukça geniştir. Evde, ofiste, hastanede, eczanede ve perakende sektöründeki birçok alanda kullanıma uygundur. Farklı renk ve desen seçenekleri de olan Foogy Dymo D1 muadili yedek şerit etiketleri inceleyebilir ve kullanacağınız alana göre tercihinizi yapabilirisiniz.

Termal kağıt malzemeden yapılmış olan Foogy Dymo D1 muadili şerit etiketleri iç mekanda, termal plastik malzemeden yapılmış olan Foogy Dymo D1 muadili şerit etiketleri ise hem iç mekanda hem de dış mekanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca şeffaf plastik termalden ve kağıt termal malzemeden üretilmiş farklı desenlerde Foogy Dymo D1 muadili şerit etiket seçenekleri ile de ihtiyaçlarınız için farklı çözümler bulabilirsiniz.

Dymo D1 muadili Foogy D1 termal şerit etiketler Dymo LabelManager etiket yazıcıları ile %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

Foogy Dymo D1 muadili etiketler:

Kullanımı kolay kasetlerde bulunur,

Etiketin arkasında kolayca çıkarmanızı sağlayan crack-back bulunur,

Termal plastik ve termal kağıt olarak üretilmektedir

Plastik ürünler dış ve iç ortamda kullanılabilir,

Kağıt ürünler iç ortamda kullanılmaya uygundur,

Plastik ürünler Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı, Turuncu, Pembe, Gri, Beyaz ve Şeffaf olarak üretilmektedir,

Ekonomik fiyatları ile tasarruf etmenizi sağlar,

Her ürün korumalı ambalajında gönderilir,

Şeritler 12 mm genişliğinde ve 7 m. + uzunluğundadır,

Ağırlığı 0,45 gr/ adettir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Benzer Ürünler