0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar Dymo
Ürün Kodu: 18434
Stok Durumu:
38,20 TL +KDV
45,08 TL (KDV Dahil)

RhinoPro Renkli Vinil Şerit 9mmx5,5m Turuncu/Siyah

Ürün Hakkında

Ölçüler : 9 mm x 5,5 mt.

Özellikleri : Turuncu üstüne Siyah baskı UV ışınlarına karşı dirençli

Suya dayanıklı -18 – +120 derece sıcaklıklara karşı dayanıklı.

Kavisli yüzeyler ve yoğun dokulu yüzeyler için ideal.

Tel ve kablolar için uygundur.

Çok güçlü yapışma imkanı.

Rhino Pro serisi makineler için uygundur.

Dymo Rhino Şeritler – Endüstriyel Şeritler Dymo Rhino şeritler ağır çevre koşulları için geliştirilmiş olup aşınma, farklı sıcaklıklar, kimyasallar, çözücüler, su ve UV’ye karşı dirençlidir.

DYMO kullanım alanına bağlı olarak çeşitli özel malzemeler sunmaktadır. Bu malzememerlin tamamı güçlü bir yapışkan, yüksek kalite baskı ve dayanıkllık için dikkatlice seçilmiş şerit içermektedir.

Rhino şeritler kullanım alnına bağlı olarak özel malzeme içerir.

Tüm Rhino şeritlerde düz, eğimli, dokulu veya yoğun dokulu yüzeylere yapıştırıldığında dahi dayanıklı yapışma sağlayan çok güçlü yapıştırıcı bulunmaktadır.

Sabit Polyester Etiketler çeşitli düz, dokulu veya yoğun dokulu yüzeyde kullanılabilir ve çözücü ve kimyasallara karşı mükemmelbir dirence sahiptir.

Esnek Naylon Etiketler tel ve kabloları etiketlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Isıyla Küçülen Şerit Etiketler tel ve kablolarınızı tanımlamak vekorumak için yapışkan olmayan ama aynı zamanda kalıcı poliolefinçözümüdür

Renkli Vinil Etiketler esnekliğini, güçlü yapıştırıcı özelliğini ve yüksek kimyasallara karşı direnç özelliğini birleştirerek bu şeridi renkli etiket kullanımı gereken yerlerde birçok uygulama alanı için uygun hale getirir. Yapışkansız Etiket etiket tutucular için ayıraç olarak kullanılmak için idealdir

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Benzer Ürünler